SG73S1JTTD8R45F
MFR.Part #
SG73S1JTTD8R45F
JLCPCB Part #
C3986978
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS