SG73S1JTTD7R5G
MFR.Part #
SG73S1JTTD7R5G
JLCPCB Part #
C4215457
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS