SG73S1JTTD7873F
MFR.Part #
SG73S1JTTD7873F
JLCPCB Part #
C4131174
Description
-55℃~+155℃ 200mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS