SG73S1JTTD7871D
MFR.Part #
SG73S1JTTD7871D
JLCPCB Part #
C4313819
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS