SG73S1JTTD7870D
MFR.Part #
SG73S1JTTD7870D
JLCPCB Part #
C4253264
Description
-55℃~+155℃ 200mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS