SG73S1JTTD7683F
MFR.Part #
SG73S1JTTD7683F
JLCPCB Part #
C4013056
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS