SG73S1JTTD754G
MFR.Part #
SG73S1JTTD754G
JLCPCB Part #
C4343336
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS