SG73S1JTTD753J
MFR.Part #
SG73S1JTTD753J
JLCPCB Part #
C4176712
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS