SG73S1JTTD73R2F
MFR.Part #
SG73S1JTTD73R2F
JLCPCB Part #
C4264182
Description
-55℃~+155℃ 200mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS