SG73S1JTTD7323F
MFR.Part #
SG73S1JTTD7323F
JLCPCB Part #
C4315275
Description
-55℃~+155℃ 200mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS