SG73S1JTTD7153F
MFR.Part #
SG73S1JTTD7153F
JLCPCB Part #
C3917916
Description
-55℃~+155℃ 200mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS