SG73S1JTTD7151F
MFR.Part #
SG73S1JTTD7151F
JLCPCB Part #
C4287782
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS