SG73S1JTTD6R2G
MFR.Part #
SG73S1JTTD6R2G
JLCPCB Part #
C4066652
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS