SG73S1JTTD6811D
MFR.Part #
SG73S1JTTD6811D
JLCPCB Part #
C3914145
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS