SG73S1JTTD6810D
MFR.Part #
SG73S1JTTD6810D
JLCPCB Part #
C3962718
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS