SG73S1JTTD6650F
MFR.Part #
SG73S1JTTD6650F
JLCPCB Part #
C4299236
Description
-55℃~+155℃ 200mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS