SG73S1JTTD6650D
MFR.Part #
SG73S1JTTD6650D
JLCPCB Part #
C4206164
Description
-55℃~+155℃ 200mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS