SG73S1JTTD64R9D
MFR.Part #
SG73S1JTTD64R9D
JLCPCB Part #
C4028746
Description
-55℃~+155℃ 200mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS