SG73S1JTTD6493F
MFR.Part #
SG73S1JTTD6493F
JLCPCB Part #
C4341938
Description
-55℃~+155℃ 200mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS