SG73S1JTTD63R4F
MFR.Part #
SG73S1JTTD63R4F
JLCPCB Part #
C3937799
Description
-55℃~+155℃ 200mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS