SG73S1JTTD625G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD625G
JLCPCB Part #
C3978414
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS