SG73S1JTTD620J
MFR.Part #
SG73S1JTTD620J
JLCPCB Part #
C4139407
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS