SG73S1JTTD61R9D
MFR.Part #
SG73S1JTTD61R9D
JLCPCB Part #
C4201155
Description
-55℃~+155℃ 200mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS