SG73S1JTTD6040F
MFR.Part #
SG73S1JTTD6040F
JLCPCB Part #
C2575854
Description
-55℃~+155℃ 200mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS