SG73S1JTTD5900F
MFR.Part #
SG73S1JTTD5900F
JLCPCB Part #
C4122808
Description
-55℃~+155℃ 200mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS