SG73S1JTTD5760D
MFR.Part #
SG73S1JTTD5760D
JLCPCB Part #
C5915595
Description
-55℃~+155℃ 200mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS