SG73S1JTTD56R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD56R0D
JLCPCB Part #
C4009939
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS