SG73S1JTTD562G
MFR.Part #
SG73S1JTTD562G
JLCPCB Part #
C4080079
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS