SG73S1JTTD5602F
MFR.Part #
SG73S1JTTD5602F
JLCPCB Part #
C3963678
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS