SG73S1JTTD54R9D
MFR.Part #
SG73S1JTTD54R9D
JLCPCB Part #
C4235903
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS