SG73S1JTTD5232D
MFR.Part #
SG73S1JTTD5232D
JLCPCB Part #
C4264600
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS