SG73S1JTTD5103F
MFR.Part #
SG73S1JTTD5103F
JLCPCB Part #
C4079639
Description
-55℃~+155℃ 200mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS