SG73S1JTTD5101D
MFR.Part #
SG73S1JTTD5101D
JLCPCB Part #
C4023784
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS