SG73S1JTTD4R75F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4R75F
JLCPCB Part #
C4134604
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS