SG73S1JTTD4992F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4992F
JLCPCB Part #
C3932979
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS