SG73S1JTTD4990F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4990F
JLCPCB Part #
C4229843
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS