SG73S1JTTD4990D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD4990D
JLCPCB Part #
C4332549
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS