SG73S1JTTD4532F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4532F
JLCPCB Part #
C4066756
Description
-55℃~+155℃ 200mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS