SG73S1JTTD43R0F
MFR.Part #
SG73S1JTTD43R0F
JLCPCB Part #
C4328884
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS