SG73S1JTTD4300D
MFR.Part #
SG73S1JTTD4300D
JLCPCB Part #
C3944068
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS