SG73S1JTTD4122F
MFR.Part #
SG73S1JTTD4122F
JLCPCB Part #
C4174760
Description
-55℃~+155℃ 200mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS