SG73S1JTTD40R2F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD40R2F
JLCPCB Part #
C4234084
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS