SG73S1JTTD4022D
MFR.Part #
SG73S1JTTD4022D
JLCPCB Part #
C3975700
Description
-55℃~+155℃ 200mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS