SG73S1JTTD3R60F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3R60F
JLCPCB Part #
C4040351
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS