SG73S1JTTD390G
MFR.Part #
SG73S1JTTD390G
JLCPCB Part #
C4064535
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS