SG73S1JTTD3830F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3830F
JLCPCB Part #
C4351161
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS