SG73S1JTTD364J
MFR.Part #
SG73S1JTTD364J
JLCPCB Part #
C4321703
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS