SG73S1JTTD3572F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3572F
JLCPCB Part #
C4299356
Description
-55℃~+155℃ 200mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS