SG73S1JTTD3572D
MFR.Part #
SG73S1JTTD3572D
JLCPCB Part #
C4207973
Description
-55℃~+155℃ 200mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS