SG73S1JTTD3403D
MFR.Part #
SG73S1JTTD3403D
JLCPCB Part #
C4287089
Description
-55℃~+155℃ 200mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS